Anvisningar och åtgärdsplan kring  företagets hantering av COVID-19 virus. Läs mer

Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

Välkommen att kontakta oss när du behöver personlig hjälp med din tjänster.

Image

Donja Bastani

Verksamhetschef
010-16 65 004
donja@adelaomsorg.se
Image

Maria Wiklund

Verksamhetschef
010-16 65 008
Image

Nina Ahmadian

Kommunansvarig 
Solna och Sundbyberg

010-16 65 010

nina@adelaomsorg.se

Image
Image
Image

Cecilia Rydh

Kommunansvarig 
Stockholm och Järfälla
010-16 65 005

cecilia@adelaomsorg.se

Image
Image
Image

Roja Chohani

Samordnare
010-16 65 006 
roja@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Samara Aldabak

Kommunansvarig 
Solna och Sundbyberg
Mammaledig
samara@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Shiva Paknegar

Kontroller 
010-16 65 012
shiva@adelaomsorg.se
Image

Mia-Carin Tanner

Ekonomichef
010-16 65 009
Image

Zhanna Karlström

Löneadministratör
010-16 65 002
zhanna@adelaomsorg.se

Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

Huvudkontor - Solna

Framnäsbacken 4
171 66 Solna

Järfälla kontor

Birgittavägen 3
177 31 Järfälla

Sundbyberg kontor

Eliegatan 16 
172 73 Sundbyberg

Kista kontor

Trondheimsgatan 4
164 30 Kista

Följ oss i sociala medier

gdpr-flag-2400x1200.png
© Copyright ADELA OMSORG AB 2020.